Real ima novog junaka i njegovo ime je Jude Bellingham: Sjajni Englez donio još jednu pobjedu ‘Kraljevima’

Nogometaši Real Madrida ostvarili su i drugu pobjedu na početku nove sezone nadigravši Almeriju rezultatom 3:1 na gostovanju.

Domaćini su poveli u 3. minuti, kad je gostujućeg čuvara mreže Lunina matirao Sergio Arribas. Međutim, tada na pozornicu stupa 20-godišnji Jude Bellingham.

Prvo u 19. minuti kupi jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru i matira nemoćnog Maximiana. ‘Kraljevi‘ su u prvom dijelu još jednom zatresli protivničku mrežu u samoj završnici, ali je Kroosov gol poništen zbog ranijeg prekršaja.

Nijemac je u 60. minuti bio u ulozi asistenta, a drugi gol zabio je Bellingham. U 73. minuti je Englez asistirao Viniciusu Junioru koji s ruba kaznenog prostora preciznim udarcem zabija za 3:1.

Real je ovom trijumfom postao druga ekipa s maksimalnim učinkom u prva dva kola, a zbog bolje gol-razlike je gurnuo Valenciju na drugu poziciju. Almeria je bez bodova na samom začelju.