Real Madrid ostao bez punog plijena na krcatom Benito Villamarinu, Betis zahvaljujući golčini izbjegao poraz

Real Betis i Real Madrid remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici 16. kola španske La Lige, a na prepunom Benito Villamarinu imali smo priliku gledati odličan meč.

Igrao se ofanzivan nogomet od samog početka susreta. Oba tima su imala izgledne prilike da dođu do pogotka, ali je izostajala dobra završnica i mreže su mirovale u prvom poluvremenu.

Nastavak donosi pogotke, dok ‘Kraljevi’ u 54. minutu stižu do vodstva. Brahim je na fenomenalan način pronašao Judea Bellinghama koji zabija za 1:0.

Međutim, najljepši trenutak na današnjoj utakmici pripao je domaćem nogometašu Aitoru Ruibalu. On je u 66. minutu spektakularno pogodio mrežu gola na kojem je stajao Lunin i tako donio vrijedan bot Betisu.

Pokušao je kasnije Carlo Ancelotti da nešto popravi izmjenama, no rezultata nije bilo. Real Madrid je još uvijek lider La Lige, imaju 39 osvojenih bodova, a Girona ih prati sa 38 i utakmicom manje koju sutra igraju protiv Barcelone.