Real Madrid se poigravao na Santiago Bernabeu: Četiri različita strijelca za ‘petardu’ u mreži nemoćnog Alavesa

Novi prvak Španije, Real Madrid, večeras je u utakmici 36. kola La Lige dočekao ekipu Alavesa pred svojim navijačima i slavio sa uvjerljivih 5:0.

Alaves je od samog početka bio nedostojan protivnik moćnom Realu ove noći. Prvi pogodak za ‘Kraljevski klub’ zabio je fantastično Jude Bellingham već u 10. minutu.

Za manje od pola sata igre na semaforu je stajalo 2:0. Vinicius je poslije asistencije Camavinge duplirao prednost domaćina, da bi do kraja poluvremena Valverde postigao golčinu i povisio na 3:0.

U 70. minutu je Vinicius ponovo pogodio mrežu protivnika, dok je konačnih 5:0 devet minuta prije kraja regularnog toka susreta postavio rezervista Arda Guler.

Real Madrid kao apsolutni lider i novi osvajač La Lige ima 93 osvojena boda dva kola prije kraja domaćeg prvenstva, što znači da neće moći doći do velikih 100 bodova. Alaves je 11. sa 42 boda na svom kontu.