Real Madrid slavio u spektaklu u Napulju, Lens šokirao Arsenal, debakl Manchester Uniteda na Old Traffordu

Diljem Europe večeras su se igrale utakmice drugog kola grupne faze Lige prvaka, a vidjeli smo mnoštvo golova, preokreta i majstorskih poteza.

U Napulju je odigran najzanimljiviji susret večeri između Napolija i Real Madrida koji je u potpunosti opravdao očekivanja nogometnih zaljubljenika.

Gledatelji su na stadionu Diego Armando Maradona vidjeli sjajan nogomet i čak pet golova, a na kraju su gosti kući otišli s punim plijenom. Real je slavio 3:2 i to na kakav način.

Tribine su doslovno počele podrhtavati kada je Östigard u 19. minuti vrlo spretno, ali i sretno poentirao glavom nakon velike gužve pred golom Reala.

Kraljeve‘ je u život ekspresno vratio Vinicius, a potpuni preokret je najtrofejnijem klubu Lige prvaka donio fenomenalni Bellingham.

Početkom drugog dijela Zielinski je poravnao rezultata nakon diskutabilnog penala, da bi u 78. minuti bio viđen potez večeri u Ligi prvaka

Valverde je dočekao odbijanac na nekih 25 metara i snažno šutirao loptu, a ona je od prečke i uz malu pomoć golmana Mereta završila u golu Napolija.

Do kraja dvoboja golova više nije bilo i Real je odnio ogromna tri boda s ovog teškog gostovanja.

Jedno od najvećih iznenađenja dosadašnjeg dijela u Ligi prvaka viđeno je u Francuskoj.

Arsenal je poveo u gostima kod Lensa pogotkom Jesusa. Do odlaska na odmor Thomasson je vratio stvari na početak, a u nastavku je Wahi potpuno šokirao ekipu iz Londona i nanio mu prvi poraz u Ligi prvaka ove sezone.

Manchester United je nastavio s katastrofalnim rezultatima ove sezone upisavši poraz (2:3) protiv Galatasaraya na svom Old Traffordu.

United je u dva navrata u ovom susretu imao prednost, a oba gola zabio je Höjlund. Međutim, sjajni Turci oba puta su se vraćali u igru golovima Zahe i Aktürkoglua.

Igrala se 77. minuta kada je crveni karton zaradio Casemiro, a dosuđen je penal za Galatasaray. Međutim, Icardi je šutirao pored gola i tako upropastio veliku priliku da Galatasarayu donese povijesnu pobjedu.

Iako je promašio kazneni udarac, u sljedećem napadu Argentinac se iskupio i nakon kontranapada poentirao za nevjerojatnih i neočekivanih 2:3.

U istoj skupini Bayern je došao do važne pobjede na gostovanju u Kopenhagenu, ali se poprilično namučio i na kraju slavio preokretom 2:1.