Real Madrid svladao Celtu i došao do četvrte uzastopne pobjede!

Real Madrid je u Vigu svladao Celtu s 4:2 u sklopu 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Pogotke za Kraljevsku momčad postigli su Benzema (23), Cabrala (56 a.g.), Ramos (83 pen.) i Ceballos (91).

Real je nakon sramote na Nou Campu (5:1) i smjene trenera Julena Lopeteguija nanizao četiri uzastopne pobjede. Solarijeva momčad je pobijedila Melillu, Valladolid, Viktoriju Plzen i u nedjelju Celtu.

Kraljevi su poveli u 23. minuti nakon sjajne asistencije Luke Modrića za Karima Benzemu koji je krasnim primanjem iz okreta matirao domaćeg vratara.

U 56. minuti Benzema je ponovno u glavnoj ulozi. Francuski napadač je promiješao Celtinu obranu, a onda prizemnim udarcem pogodio vratnicu, a lopta se odbila do Cabrala koji je nespretno pogodio vlastitu mrežu.