Real razbio Villarreal za povratak na vrh La Lige, sjajni Modrić pružio partiju sezone

U zadnjem nedjeljnom susretu 17. kola La Lige nogometaši Real Madrida dominantnom su partijom na svom stadionu nadigrali Villarreal 4:1.

Najbolji igrač na travnjaku bio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je odigrao cijeli susret, a sve je upotpunio premijernim pogotkom ove sezone, ali i majstorskom asistencijom.

Prvo je Luka u 23. minuti pogodio okvir gola pucajući s distance, a svega dvije minute kasnije bravurozno je asistirao Judeu Bellinghamu koji je glavom poentirao za 1:0 Reala.

U prvom dijelu još je za Real bio strijelac Rodrygo, dok su u nastavku poentirali Brahim Diaz i Modrić koji je u 68. minuti postavio konačnih 4:1. Kod gostiju jedini je strijelac bio Morales.

Real je ovom pobjedom opet preuzeo lidersku poziciju. Ima bod više od Girone, ali i susret više.