Real se u 95. minuti spasio šokantnog poraza, rezultat PSG-a je jasan dokaz da nešto opasno ne štima

Nogometaši Real Madrida pogotkom u 95. minuti izbjegli su šokantni poraz u dvoboju 4. kola grupne faze Lige prvaka protiv Shakhtara u gostima, a na kraju je završilo 1:1.

Shakhtar je poveo u 46. minuti pogotkom Zubkova, nakon čega je Real krenuo u totalni juriš i imao dvije izgledne prilike preko Kroosa i Rudigera da dođe do izjednačenja, ali te situacije nisu rezultirale pogotkom.

Kada se činilo da će Real doživjeti šokantni poraz, Rudiger u 95. minuti nakon ubačaja Kroosa pogađa za 1:1 i svojoj momčadi donosi važan bod koji će im u zadnja dva kola znatno olakšati borbu za nokaut fazu.

Aktualni prvak Europe nakon četiri utakmice ima 10 osvojenih bodova, četiri više od RB Leipziga koji je na drugoj poziciji sa šest bodova i pet bodova više od Shakhtara koji je ostao na trećem mjestu.

U drugoj utakmici ove grupe, RB Leipzig je golovima Wernera i Forsberga pobijedio Celtic u gostima 2:0.

Da je situacija u PSG-u daleko od bajne te da je atmosfera u momčadi itekako poljuljana nakon glasina da Mbappé želi napustiti klub, dokaz je i večerašnji remi protiv Benfice na domaćem terenu 1:1.

Upravo je Mbappé iz penala pogodio za prednost svoje momčadi u 40. minuti, ali Benfica je uzvratila na identičan način, također iz penala, a siguran izvođač bio je Joao Mario u 62. minuti.

Dvoboj između Borussije Dortmund i Seville završen je bez pobjednika, a konačan rezultat na kraju je glasio 1:1. Bellingham je zabio za Borussiju u 35. minuti, dok je za goste iz pogodio Nianzou.