REAL SRUŠIO ATLETICO, PA NASTAO MUK: Ancelotti odlučio ‘otjerati’ dvije velike zvijezde ‘Kraljeva’ ovog ljeta

Nogometaši Real Madrida sinoć su na krcatom Santiago Bernabeu stadionu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka savladali ekipu ljutog gradskog rivala Atletica sa 2:1.

Zaista je ovo bila važna pobjeda za ‘Kraljevski klub’ koji će sa jednim golom prednosti gostovati Atleticu naredne sedmice u okviru revanša osmine finala najelitnijeg klupskog takmičenja.

No, kristalno je jasno da apsolutno ništa nije gotovo, a Carlo Ancelotti je prema navodima njemačkog Bilda odlučio da se barem privremeno riješi dvije ozbiljne zvijezde i ogromne nade Reala odmah po završetku gradskog derbija.

Naime, brazilski napadač Endrick i turski veznjak Arda Guler, sada je skroz poznato, napustit će Santiago Bernabeu u ljetnom prijelaznom roku i izvjesno otići na posudbu.

“Carlo Ancelotti je odobrio, Real Madrid će Ardu Gulera i Endricka poslati na posudbu u Bundesligu”, pišu novinari uvijek dobro informisanog lista.

Od ranije se zna da navijači Reala u velikoj mjeri osuđuju Ancelottija jer ne daje skoro pa nikakvu šansu dvojici mladića koji su pokazali da imaju izuzetan kvalitet. No, revolt će biti dosta veći nakon ovakvih vijesti.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime