Rebić blistao: Milan u golijadi uspješno otvorio novu sezonu, poražen nezgodni Udinese

Momčad Milana trijumfalno je započela novu sezonu Serije A pobjedom protiv Udinesea rezultatom 4:2.

No, nije sve tako dobro krenulo za Rossonere budući da je Beca doveo Udinese u vodstvo u 2. minuti susreta.

Ipak, Milan je za samo četiri minute preokrenuo golovima Hernandeza sa bijele tačke i raspoloženog Rebića u 15. minuti.

Masina je u sudijskoj nadoknadi prvog dijela poravnao rezultat na 2:2 kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku drugog, Brahim Diaz je vratio vodstvo svom timu na 3:2, da bi konačnih 3:2 postavio Rebić drugim golom na susretu u 68. minuti.

U istom terminu Atalanta je porazila Sampdoriju rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Toloi u 26. minuti susreta.