‘Redsi’ ne osjete nedostatak važnih igrača: Liverpool u potpunosti razbio nemoćni Bournemouth na Vitalityju

Nogometaši Liverpoola su u utakmici 21. kola engleskog Premiershipa gostovali ekipi Bournemoutha na Vitalityju i na kraju slavili sa visokih 4:0.

Iako su igrali bez nekoliko standardnih nogometaša, prije svih Mohameda Salaha i Trenta Alexander-Arnolda, popularni ‘Redsi’ odigrali su još jednu sjajnu utakmicu.

Prvo poluvrijeme ponudilo je izuzetnu borbu, bilo je šansi pred oba gola, ali ništa značajnije i mreže su mirovale. No, u nastavku su izabranici Jurgena Kloppa razbili rivala.

Već u 49. minutu je Jota asistirao za Darwina Nuneza, a ovaj pogađa i donosi vodstvo gostima. Zatim se i sam Diogo Jota upisuje među strijelce u 71. minutu susreta, da bi devet minuta kasnije postigao i drugi pogodak. Konačnih 4:0 postavio je Darwin u sudačkoj nadoknadi.

Liverpool je tako ostao lider na tabeli Premiershipa sa 48 osvojenih bodova, pet više i utakmicom više od Manchester Cityja, dok je Bournemouth na 12. poziciji sa 25 bodova.