‘Redsi’ odlaze veoma radosni iz Lisabona: Liverpool došao do sigurne i zaslužene pobjede nad Benficom

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka snage su odmjerili Benfica i Liverpool, a gosti su slavili rezultatom 3:1.

Nakon samo 17 minuta Liverpool je imao prednost od jednog pogotka. Robertson je centrirao iz kornera, da bi Konate sjajno skočio i loptu poslao u mrežu domaćina.

Izabranici Jurgena Kloppa bili su poprilično bolji rival na terenu i dalje, pa su to krunisali drugim pogotkom. 17 minuta poslije Mane na odličnu asistenciju Diaza duplira prednost gostiju.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme Nunez je smanjio na 2:1, te tako najavio interesantan drugi dio utakmice.

No, Liverpool je i dalje imao posjed, te se pitao o svemu u ovoj utakmici, da bi pred kraj ovjerio sigurnu i zasluženu pobjedu pogotkom fantastičnog Luisa Diaza.