REMEK-DJELO: Ronaldo je postigao jedan od najimpresivnijih golova u svojoj karijeri

Cristiano Ronaldo odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi njegovog Juventusa nad Crotoneom rezultatom 3:0 u susretu 23. kola Serie A.

Portugalac je dva prva pogotka ‘Stare dame‘ zabio glavom. Oba su upečatljiva, ali drugi je fantastičan!

U 38. minuti skočio je na centaršut Alexa Sandra, nadvisio Crotoneove igrače te lijepo poentirao. Sedam minuta kasnije izveo je remek-djelo.

Prvo je silovito šutirao s 20-ak metara, ali je golman gostiju Cordaz nekako to uspio zaustaviti. Lopta se odbila na lijevu stranu do Ramseyja, koji je ubacio u peterac.

Ronaldo je odlično pratio Velšanina i loptu te se sjurio u kazneni prostor. Perfektno tempiranje utrčavanja pratio je i grandioznim skokom. Odrazio se gotovo metar iznad travnjaka i tako nadvisio čak tri igrača Crotonea.

Uz to je poput kakvog NBA košarkaša kratko “ostao u zraku” i onda idealnu akciju okrunio savršenom realizacijom glavom.