Remi na San Mamesu: Athletic i Barcelona podijelili bodove uz golčinu Depaya

Zanimljiv susret 2. kolu La Lige na San Mamesu odigrali su Athletic Bilbao i Barcelona, a na kraju su podijelili bodove odigravši 1:1.

Athletic je bio nešto bolji rival većinu utakmice, a poveo je pogotkom Iniga Martineza u 50. minuti igre.

Izjednačenje Barceloni donio je Memphis Depay ‘raketom’ u 75. minuti, koji je i njegov prvi u službenim utakmicama za katalonskog velikana.

Golčinu Depaya možete pogledati OVDJE.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Eric Garcia ruši Martineza na rubu kaznenog prostora u velikoj prilici i dobiva crveni karton. Athletic nakon toga nije iskoristio priliku iz slobodnog udarca i ostalo je 1:1.

Tako je Barcelona nakon dva kola na učinku od osvojena četiri boda i drži vrh La Lige, dok Athletic ima dva boda.