REMI U SPLITU: Kramarić donio bod Hrvatskoj protiv Francuske

Nogometaši Hrvatske i Francuske remizirali su u Splitu 1:1 u susretu 2. kola A Lige nacija.

Obje reprezentacije došle su do prvih bodova u grupi, ali ‘Vatreni‘ i nakon devet utakmica ne znaju za pobjedu protiv Francuza (tri remija i šest poraza).

Prvih 45 minuta bilo je izjednačeno, a obje reprezentacije su imale po jednu izglednu priliku. Prva je prijetila Hrvatska u 18. minuti kada je Budimir sam krenuo prema golu Francuza, ali je u zadnji tren zaustavljen.

Na drugoj strani udarac Diabyja u 38. minuti dobro je zaustavio Livaković i na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka.

Francuska je povela 52. minuti kada je Rabiot pobjegao Juranoviću i udarcem iskosa donio je vodstvo ‘Tricolorima‘. Ipak, osam minuta prije kraja dosuđen je kazneni udarac za Hrvatsku koju je sigurnim udarcem u gol pretvorio Kramarić za konačnih 1:1.