Reus kao joker s klupe donio Dortmundu tri boda, pobjede Leipziga i Leverkusena

U današnjim utakmicama četvrtog kola njemačke Bundeslige uspješniji su bili gosti.

Borussia Dortmund gostovala je kod uvijek neugodnog Hoffenheima, ali je na kraju uspjela doći do punog plijena.

Prijelomna točka bile su izmjene gostujućeg trenera, kada je u igru odlučio uvesti Marca Reusa i Erlinga Haalanda u 64. minuti. Upravo je Haaland asistirao, a Reus zabio u 76. minuti za tri boda Dortmunda.

Leipzig je slavio sa 2:0 u Augsburgu golovima Yussufa Poulsena i Angelina uz dvije asistencije fenomenalnog Danija Olma, dok je Bayer Leverkusen minimalno slavio u Mainzu pogotkom Alarija u sedmoj minuti igre.

Stuttgart je sa 2:0 pobijedio Herthu u Berlinu, dok je jedini bod od domaćina osvojio Freiburg protiv Werdera odigravši 1:1.