REVIJA GOLOVA U FIRENZI: Fiorentina u ludoj utakmici pobijedila dosad neporaženi Milan

Nogometaši Fiorentine ostvarili su veliku pobjedu u 13. kolu Serie A. Na svom terenu protiv dosad neporaženog Milana slavili su sa 4:3 u posve ludoj utakmici.

Revija golova počela je u 15. minuti velikom greškom golmana Milana Tatarusanua kome ispada čista lopta, a u mrežu je posprema Duncan.

Milan je nakon toga zagospodario terenom, ali brojni napadi ‘Rossonera‘ nisu urodili plodom. Kada Milan nije uspio doći do pogotka, zato je na drugoj strani njegov bivši igrač Saponara i to na prekrasan način. Na odmor se otišlo vodstvom Fiorentine 2:0.

Kada je Vlahović u 60. minuti zabio 3:0, činilo se da je to i kraj susreta. Međutim, Milan se vrlo brzo vraća u utakmicu. Ibrahimović je u 62. minuti smanjio na 3:1, a onda je samo pet minuta kasnije zabio novi gol i dobili smo veliku neizvjesnost.

Uslijedili su brojni napadi Milana koji je bio nadomak velikog povratka. Ipak, usred napada ‘Rossonera‘ Vlahović u 86. minuti zabija još jedan gol za 4:2. U samom finišu vidjeli smo još jedan gol Milana, nakon autogola Venuttija, za konačnih 4:3.

To je za Milan prvi poraz ove sezone u Serie A, a ‘Rossoneri‘ i dalje ostaju na diobi prvog mjesta s Napolijem koji sutra igra derbi kola protiv Intera. S druge strane, Fiorentina je skočila na šestu poziciju.