Roma i Inter u fantastičnoj utakmici na Olimpicu podijelili bodove!

U derbiju 14. kola talijanske Serie A Roma i Inter su na Olimpicu remizirali 2:2. Gledatelji na Olimpicu uživali su u sjajnoj utakmici bila je to sjajna utakmica u kojoj je Inter dva puta, no Roma se oba puta vratila.

Vučica je bila bliže prvom pogotku, kada je Florenzi u 26. minuti pogodio okvir gola. Kazna za neiskorištenu priliku stigla je u 37. minuti kada je Keita Balde zabio za 1:0 nakon brze kontre gostiju.

Izjednačio je Under u 51. minuti fantastičnim udarcem s distance. No, petnaest minuta kasnije Icardi je zabio nakon ubačaja iz kornera koji je izveo Brozović.

Hrvatski reprezentativac je u 74. minuti upropastio asistenciju igravši rukom u kaznenom prostoru. Kolarov je rutinski realizirao najstrožu kaznu te postavio konačnih 2:2.