Roma na Olimpicu bez problema do tri boda protiv Udinesea, Sassuolo obrukao Juventus

Nogometaši Rome su pobijedili momčad Udinesea rezultatom 3:0 u okviru 30. kola italijanske Serije A u utakmici odigranoj na Olimpicu.

‘Vučica’ u vikendu u kojem su favoriti redovno ispuštali bodove nije dozvolila novo iznenađenje, pa se tako dodatno približila samom vrhu tabele.

Pobjedu i tri boda su rimskom timu donijeli Bove, Pellegrini i Abraham golom u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Roma nakon ovog trijumfa ima sasvim korektnih 56 bodova, tri više od četvrtoplasiranog Milana, a pet manje od gradskog rivala Lazija.

Udinese je 12. i nakon 30 odigranih utakmica ima 39 bodova, a večerašnji poraz je momčadi bio deveti u sezoni.

Sassuolo je u terminu ranije danas minimalno savladao i obrukao Juventus na domaćem terenu. Jedini strijelac susreta je bio Defrel u 64. minuti susreta.

Juventus je sedma momčad Serije A sa 44 boda, dok je Sassuolo 10. sa četiri boda manje od današnjeg rivala.

Torino je remizirao protiv Salernitane rezultatom 1:1, a isti rezultat viđen je i na okršaju Leccea i Sampdorije.