Roma nastavlja sa ozbiljnim kiksevima: Venezija u sjajnoj utakmici došla do tri boda

Nogometaši Rome upisali su još jedan poraz u ovoj sezoni italijanske Serije A.

‘Vučica’ je u sjajnoj utakmici 12. kola poražena u Veneziji od istoimene ekipe rezultatom 3:2.

Caldara je doveo domaćina u vodstvo u 3. minuti, da bi do poluvremena Roma preokrenula rezultat u svoju korist.

Pogađali su Shomurodov u 43. i Abraham u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

U nastavku Venezija prvo iz penala u 65. minuti preko Aramua dolazi do poravnanja, da bi samo 10 minuta kasnije i riješila pitanje pobjednika.

David Okreteke je izašao sam pred Patricija i rutinski riješio priliku za tri boda svojoj momčadi.

Venezia zahvaljujući punom plijenu protiv velikog rivala sada ima 12 bodova na svom kontu i zauzima 14. poziciju.

Roma je ostala na petoj, ali bi do kraja dana mogla pasti na šestu s obzirom da Lazio svoju utakmicu ovog kola tek treba da odigra.