Roma rutinski protiv Leccea, Džeko i Kolarov strijelci

Nogometaši Rome savladali su večeras na svom terenu u 25. kolu italijanske Serije A ekipu Leccea rezultatom 4:0.

Domaćin je do vodstva stigao u 13. minuti susreta, a strijelac je bio Under nakon asistencije Mkhitraryana.

Armenski nogometaš postigao je pogodak za 2:0 u 37. minuti susreta nakon asistencije Edina Džeke.

Kapiten Vučice i reprezentacije Bosne i Hercegovine postigao je pogodak za 3:0 u 69. minuti susreta i tako se na vječnoj listi strijelaca Rome izjednačio s legendarnim Vincenzom Montellom sa 102 postignuta pogotka.

Konačni trijumf Vučice potvrdio je Aleksandar Kolarov u 80. minuti susreta. Ostalo je do kraja susreta 4:0 za Romu koja je nakon ovog kola na petoj poziciji sa 42 boda. Lecce je na 16. sa 25 bodova.