Roma u derbiju nakon preokreta i bez Mourinha slavila protiv Intera na Giuseppe Meazzi

U derbiju osmog kola talijanske Serie A Roma je, kao gost, slavila nad Interom rezultatom 2:1.

Iako bez suspendovanog Josea Mourinha, koji je morao da ide na tribine, rimska ‘Vučica’ odigrala je izuzetno zrelo i na kraju preokretom došla do zlata vrijedne pobjede.

‘Nerazzurri’ su prvi stigli do vodstva. U 30. minutu Barella je ubacio, a Dimarco se odlično snašao i pogodio mrežu gostiju, no to će se ispostaviti kao jedini pogodak Intera večeras.

U 39. minutu Paulo Dybala pogađa za izjednačenje i vraća stvari na početak, da bi Roma u nastavku stigla do potpunog preokreta.

Igrao se 75. minut kada na centaršut Pellegrinija sjajno reaguje Chris Smalling i zabija za konačnih 2:1 i ogromna tri boda svog tima u Milanu.

Roma se tako probila na četvrtu poziciju Serie A sa 16 bodova, dok Inter zastupa sedmo mjesto sa svega 12 bodova.