Roma u gostima šokirala Atalantu, Abraham ‘pokorio’ Bergamo

Ekipa Rome je u okviru 18. kola Serie A savlada momčad Atalante u gostima rezultatom 4:1.

Već u prvom minutu susreta Tammy Abraham je načeo mrežu domaćina sjajnim potezom. U 23. minutu došlo je do sporne situacije u šesnaestercu Rome, a sudac Massimiliano Irati nakon konsultacije sa VAR sobom nije dosudio jedanaesterac.

Nicolo Zaniolo je u 27. minutu udvostručio prednost ‘Vučice‘, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Luis Muriel pogađa i smanjuje prednost gostiju. Rezultat prvog poluvremena glasio je 2:1.

Igrao se 68. minut kada je nakon centaršuta iz kornera loptu udario glavom Duvan Zapata i pogodio mrežu Ruija Patricija za izjednačenje. No, odlukom sudca gol je poništen zbog ofsajda.

Nakon samo tri minuta Chris Smalling se odlično snašao i zabio za goste. Ovaj pogodak je također bio provjeravan, no nakon provjere isti je priznat.

U 82. minutu susreta sjajni Abraham šalje loptu uz lijevu stativu i pogađa mrežu Mussa te tako postavlja konačan rezultat od nevjerovatnih 4:1.

Ovim trijumfom Roma se našla na petoj poziciji Serie A sa 31. osvojenim bodom, dok je Atalanta treća sa 37 bodova na svom kontu.