ROMANTIKA: Daniele De Rossi zabio u debiju za Bocu Juniors!

Proslavljeni talijanski nogometaš Daniele De Rossi (36) zabio je gol na debiju za argentinskog velikana Bocu Juniors.

U dvoboju argentinskog Kupa Boca je na iznenađenje svih nakon lutrije kaznenih udaraca poražena od drugoligaša Almagra 2:4 (1:1), ali će ova utakmica ostati upamćena po pogotku Danielea De Rossija.

Boca je povela u 28. minuti. Nakon udarca kuta u kaznenom prostoru se najbolje snašao De Rossi i pogodio za 1:0.

Kasnije smo vidjeli veliki broj neiskorištenih prilika od strane igrača Boca, a u 81. minuti stigla je kazna. Gosti su preko Martineza izjednačili na 1:1, što je bio konačan rezultat nakon 90 minuta igre.

U nastavku smo gledali kaznene udarce, a igrači Boce su ih katastrofalno izvodili. Samo je prvi jedanaesterac zabio Carlos Tevez, gosti su zabili iz sva tri pokušaja, a promašaje za velikana iz Buenos Airesa upisali su Mac Allister, Hurtado i Salvio.