Romina balkanska veza! Sjajna asistencija Kolarova i rutinska završnica Džeke!

Z četvrtom kolu italijanske Serije A, Roma je na svom Olimpicu dočekala ekipu Verone. Vučica od samog početka utakmice ima inicijativu što je krunisala ubjedljivim vodstvom od 2:0, mada je rezultat mogao biti i ubjedljiviji.

Ni jaka kiša nije smetala domaćima koji su u 22. minuti nakon tečne i vrlo brze akcije odigrane na prvu došli do vodstva. U akciji su učestvovali Džeko i El Shaarawy, a strijelac je na kraju bio Radja Nainggolan.

Prednost Vučivce udvostručio je bh. reprezentativac Edin Džeko u 34. minuti utakmice kada je glavom vrlo lijepo pogodio mrežu gola golmana Verone, a nakon lijepog driblinga i ubacivanja Florenzija.

U 61. minuti već je bilo 3:0. Kolarov je uputio fantastičan pas u šesnaesterac prema Edinu Džeki koji vrlo snalažljivo špicem po drugi put matira golmana Verone i riješava pitanje pobjednika na večerašnjoj utakmici.