Ronaldo donio veliki preokret i pobjedu Unitedu, Bayern potopio Benficu usred Lisabona

Nogometaši Manchester Uniteda upisali su pobjedu na Old Traffordu u 3. kolu Lige prvaka protiv Atalante sa 3:2 i to nakon velikog preokreta jer su na poluvremenu gubili čak 0:2.

Gosti iz Italije su odlično otvorili utakmicu pa je Pašalić već u 15. minuti zabio za 0:1. Nakon pola sata igre Atalante je udvostručila vodstvo, a ovaj je put strijelac bio Demiral.

United preko Rashforda u osmoj minuti nastavka smanjuje rezultat nakon odlične asistencije Fernandesa. Nakon toga je United krenuo silovito po izjednačenje, a do njega su stigli 15 minuta prije kraja utakmice.

Još jednom je u ulozi asistenta bio Fernandes, a sada se u kaznenom prostoru gostiju najbolje snašao kapetan Maguire koji pogađa za 2:2. Nije United tu stao pa je šest minuta kasnije nakon fenomenalnog ubačaja Shawa još bolje skočio Ronaldo i pogodio mrežu za konačnih 3:2.

U drugom susretu ove grupe, Villarreal je u gostima nadigrao Young Boys sa 4:1. Za goste su zabijali dvostruki strijelac Moreno, Pino i Chukwueze, a za domaće Elia.

Nogometaši Bayerna su u vrlo otvorenoj utakmici u Lisabonu upisali tri boda sa 4:0 i ostali na maksimalnom učinku uz impresivnu gol-razliku 12:0.

Bavarci su tresli mrežu Portugalaca u 43. i 52., ali golovi Lewandowskog i Müllera su poništeni nakon intervencije VAR-a zbog igranja rukom i zaleđa.

Prvi gol za Bayern je zabio Sane u 70. minuti iz slobodnog udarca, u 80. minuti Everton je zabio autogol za 2:0, na 3:0 je povisio Lewandowski u 82. minuti, a konačnih 4:0 je postavio Sane u 85. minuti.

Sjajnu večer imao je Chelsea koji je sa 4:0 golovima Christensena (9.), Jorginha (penal 21., penal 57.) i Havertza (48.) nadigrao Malmö.

Juventus je do pobjede u gostima kod Zenita stigao u samoj završnici utakmice, a pobjedu s minimalnih 1:0 ‘Bianconerima‘ je donio Kuluševski u 86. minuti dvoboja.

Susret bez golova večeras su na stadionu Pierre-Mauroy odigrali Lille i Sevilla.