Ronaldo je postigao pogodak, a onda je sve šokirala reakcija navijača Sheriffa na slavlje Portugalca

Igrači Manchester Uniteda sinoć su u gostima savladali Sheriff sa 2:0 u meču drugog kola grupne faze Evropske lige.

‘Crveni đavoli’ bez mnogo su problema stigli do trijumfa u Moldaviji i ovako su na neki način uspjeli da se iskupe za poraz od Real Sociedada na svom terenu u prvom kolu.

Za ekipu Uniteda već u 17. minutu pogodio je Jadon Sancho, dok je sve bilo riješeno samo 20-ak minuta kasnije pogotkom Cristiana Ronalda sa bijele tačke.

Međutim, nakon što je zatresao mrežu Sheriffa portugalski napadač je pogodak proslavio na svoj prepoznatljiv način i uzvik “siuuu”, no sve je šokirala reakcija domaćih navijača.

Naime, pristalice Sheriffa su iskoristile priliku što mogu gledati jednog od najboljih igrača svijeta, te je očito dosta njih koji su sinoć bili na tribinama fan Ronalda.

Dok je slavio pogodak za konačnih 0:2 u prepoznatljivom stilu, sigurno se iznenadio kada je čuo da su i navijači Sheriffa uzviknuli “siuuu” što se gotovo nikad ne dešava kada reprezentativac Portugala igra gostujuće mečeve. Nevjerovatnu situaciju možete pogledati OVDJE.