Ronaldo ‘potopio’ Slavena Bilića: Utrpao mu hat-trick u trijumfu 5:0

Nogometaši Al Nassra su u trećem kolu saudijskog prvenstva na gostovanju deklasirali Al Fateh 5:0. Podsjetimo, trener Al Fateha je nekadašnji hrvatski izbornik Slaven Bilić.

Al Nassr je poveo u 27. minuti pogotkom Sadija Manea nakon majstorske asistencije Cristiana Ronalda. Nakon što je dobio jednu loptu na rubu kaznenog prostora, Portugalac ju je petom proslijedio direktno u noge Senegalca.

Dvanaest minuta kasnije Ronaldo je proslavio i pogodak. Postigao ga je glavom nakon centaršuta i povećao vodstvo svoje ekipe.

U drugom dijelu viđena su još tri pogotka, a Ronaldo je došao do hat-tricka. U 55. minuti sjajno je istrčao kontranapad u kojem mu je asistirao Abdulrahman Ghareeb.

Isti igrač namjestio je drugi gol Manea. Senegalac je u 81. minuti iskoristio centaršut i fantastično glavom pogodio suprotni kut Al Fatehova gola.

Konačnih 0:5 postavio je Ronaldo. Još jednom je dočekao loptu u neposrednoj blizini suparničkog gola, koju mu ju je proslijedio Nawaf Boushal.