Ronaldo se vratio i zabio protiv Sheriffa za uvjerljiv trijumf Uniteda, Zvezdina velika pobjeda protiv Trabzonspora u Beogradu

Nogometaši Manchester Uniteda su u okviru petog kola Europa lige savladali ekipu Sheriffa sa uvjerljivih 3:0.

Pogotke za ‘Crvene đavole’ postizali su redom Diogo Dalot u 44. minutu, Marcus Rashford u 65., dok je sve završio Cristiano Ronaldo u 81. minutu susreta. Portugalac se tako sjajno “vratio” nakon svima poznatih problema između njega i trenera Ten Haga.

Crvena zvezda ostvarila je svoju drugu pobjedu u okviru Europa lige, a večeras je “pao” turski Trabzonspor u Beogradu rezultatom 2:1.

Za sprskog velikana pogađali su Aleksandar Katai u 37. minutu susreta, te Aleksandar Pešić u 64. minutu. S druge strane, jedini pogodak za goste postigao je Bakasetas iz slobodnog udarca u 39. minutu.

Crvena zvezda nakon ovog trijumfa ima sve u svojim rukama kada je evropsko proljeće u pitanju. Pobjeda protiv Monaca definitivno bi značila i ostanak u Evropi..