S NJIM NEMA ŠALE: Onana totalno pobjesnio, urlao je i psovao, a prestravljeni Maguire se ukopao u mjestu

Manchester United poražen je u nedjelju u prijateljskom susretu u Las Vegasu na stadionu Allegiant, domu NFL kluba Las Vegas Raidersa, od Borussije Dortmund sa 3:2.

Poveo je United u 24. minuti pogotkom Dalota. Borussia izjednačuje u 43. minuti preko Malena koji minutu kasnije povećava na 2:1. United u nastavku dolazi do 2:2 pogotkom Antonyja (52), ali Moukoko poentira u 72. minuti gol za trijumf Borussije.

Susret je obilježio Andre Onana koji je potpuno izgubio živce nakon kardinalne pogreške Harryja Maguirea, a reakcija kamerunskog golmana očarala je navijače ‘Crvenih vragova‘.

Naime, Maguire je u jednoj situaciji početkom drugog dijela očajno reagirao, ali je na kraju Onana bio taj koji je sjajnom intervencijom spasio United. No, Maguireu je odmah dao do znanja da takve pogreške neće tolerirati.

Bijesni Onana odjurio je do Maguirea i izderao se na njega zbog katastrofalne reakcije, a donedavni kapetan Uniteda to je samo nijemo promatrao. Navijače je oduševio taj potez temperamentnog Kamerunca.

Klikni OVDJE i pogledaj Onanin potez o kojem se priča.

Podsjetimo, Onana je ovog ljeta stigao u United iz milanskog Intera kao veliko pojačanje.