Saint-Etienne teškom mukom do pobjede protiv Nimesa!

Nogometaši Saint-Etiennea su upisali tešku pobjedu protiv Nimesa s 2:1 u jedinom današnjem susretu 30. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Domaći su došli do vrijedna tri boda u borbenoj utakmici u kojoj je VAR morao presuditi kod pobjedničkog pogotka. Saint-Etienne je s ovom pobjedom preskočio Marseille na četvrtom mjestu ljestvice.

Nimes je šokirao domaće navijače nakon samo dvije minute. Brzu kontru gostiju okrunio je lijepim pogotkom glavom Antonin Bobichon.

Saint-Etienne je brzo izjednačio kada je poigravanje obrane iskoristio je Remy Cabella (24) te sjajnim lobom prebacio vratara gostujuće momčadi.

U nastavku drugog dijela prvu pravu priliku imali su domaći kada je pokušaj Nordina odličnom intervencijom zaustavio vratar gostiju. Nakon toga je Nimes promašio dvije izgledne prilike za pogodak.

I kako to obično biva, onaj tko ne iskoristi svoje prilike bude na kraju kažnjen, a upravo to se dogodilo Nimesu. Slovenac Robert Berić je postigao sjajan pogodak za 2:1, a sudac je tražio provjeru VAR-a zbog potencijalnog zaleđa, ali je na kraju potvrđen pogodak.