Sanchez šokirao Juventus: Inter nakon drame u zadnjoj sekundi osvojio Superkup!

Nogometaši Intera osvojili su šesti Superkup Italije nakon što su večeras pobijedili Juventus i to nakon produžetaka (2:1).

Nerazzurri‘ su prvi zaprijetili preko De Vrija u sedmoj minuti, a Nizozemac je šutirao glavom tik pored gola. Juventus je poveo u 25. minuti kada je glavom zabio McKennie nakon ubačaja Morate.

Inter se vratio u igru u 35. minuti. Džeko se inteligentno postavio, a srušio ga je De Sciglio i sudac je pokazao na kazneni udarac. Lautaro je bio precizan i donio poravnanje. Inter je mogao i do potpunog preokreta, ali Perišić u nadoknadi nije iskoristio veliku šansu.

U nastavku utakmice Dumfries je šutirao glavom u 59. minuti, a golman Perin i prečka spasili su goste iz Torina. Do kraja regularnog dijela nije bilo promjena i susret je otišao u produžetke.

U produžecima nije bilo izraženih prilika, a onda se u samoj završnici drugog produžetka Alexis Sanchez našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i zabio gol za prvi trofej Intera u sezoni.