SANDRO KULENOVIĆ! Od totalnog autsajdera do glavnog igrača Dinama

Nogometaši Dinama su u susretu 4. kola HNL-a na svom terenu pobijedili ekipu Gorice rezultatom 2:1 i zadržao je stopostotan učinak ove sezone.

Aktualni prvak Hrvatske je poveo već iz prve prave šanse. Marko Rog je sjajno centrirao u šestoj minuti, a Sandro Kulenović majstorski poentirao glavom.

Dinamo je drugi pogodak postigao u 57. minuti još jednom preko razigranog Kulenovića. Novopridošli Juan Cordoba je ubacio, a Kulenović iz blizine pogodio za 2:0.

To je bio već peti pogodak Kulenovića u HNL-u ove sezone, a dva je komada utrpao i Qarabagu u play-offu Lige prvaka. Potrebno mu je u prosjeku 43 minute za pogodak, što je prvoklasna statistika.

Čelnici Dinama vjerovali su u 24-godišnjeg napadača kad mnogi nisu, a on im to sada vraća najbolji mogući način.