Sedam golova na Sardegna Areni: Cagliari u ljepotici kola pobijedio Sampdoriju!

Nogometaši Cagliarija slavili su protiv Sampdorije 4:3 u posljednjoj utakmici 14. kola talijanske Serie A.

Cagliari i Sampdoria odigrali su ljepoticu kola na Sardegna Areni, a domaći su na kraju slavili rezultatom 4:3.

Nakon što je Joao Pedro propustio dvije velike prilike za Cagliari, na drugoj strani ukazao se neumorni veteran Fabio Quagliarella, koji je u 38. minuti realizirao kazneni udarac i doveo goste vodstvo (0:1).

Nakon sedam minuta igre u drugom poluvremenu Gaston Ramirez je udvostručio prednost Sampdorije. Radja Nainggolan je vratio Cagliari u igru pogotkom u 69. minuti, ali samo minutu kasnije gosti su ponovno imali dva gola prednosti kada je Quagliarella još jednom zatresao mrežu Rafaela.

No, uporni Cagliari se nije predavao, a Joao Pedro je u samo dvije minute postigao dva pogotka za poravnanje rezultata, u 74. i 76. minuti.

I onda, za kraj sjajne utakmice, u šestoj minuti sudačke nadoknade Alberto Cerri je poentirao za veliku pobjedu Cagliarija, koji je i dalje na senzacionalnom četvrtom mjestu Serie A.