SENZACIJA! Fiorentina deklasirala Juventus usred Torina

Pravu senzaciju u 14. kolu Serie A je pripremila Fiorentina koja je slavila u ligi protiv Juventusa u gostima sa 3:0.

Gosti su odmah na samom startu šokirali domaćine. Vlahović se nakon odlične lopte u prostor Riberyja sjurio na gol Juventusa te je majstorskim udarcem matirao Szczesnya već u trećoj minuti.

15 minuta kasnije, situacija se dodatno zakomplicirala za Juventus. Cuadrado je neoprezno startao na Castrovillija te je nakon VAR intervencije dobio crveni karton i ‘Stara dama’ je ostala s deset igrača.

Rezultat se nije mijenjao sve do 76. minute kada je Alex Sandro neoprezno zatresao vlastitu mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Cáceres u 81. minuti susreta.

Fiorentina je do ove utakmice bila na rubu opasne zone. Cesare Prandelli tako je ostvario prvu pobjedu od povratka na trenersku poziciju ‘Viole‘, i to protiv mrskog rivala.