SENZACIJA U CARABAO CUPU: Najgora momčad Premier lige eliminirala Manchester City!

Nogometaši Manchester Cityja eliminirani su iz četvrtfinala Carabao Cupa, s obzirom na to da su večeras izgubili u gostima od Southamptona 2:0.

Premda se Southampton nalazi na zadnjoj poziciji Premier lige, u ovom natjecanju uspio je pobijediti favorizirani City. Francuski napadač Sekou Mara doveo je ‘Svece‘ u prednost u 23. minuti.

Drugi gol zabio je Moussa Djenepo pet minuta kasnije. Malijac je sjajno primijetio da je Cityjev čuvar mreže Stefan Ortega izašao s gola te je majstorski pogodio sa 30-ak metara.

U istom terminu snage su odmjerili Nottingham Forest i Wolverhampton, a Nottingham je prošao nakon kaznenih udaraca.

Podsjetimo, Manchester United i Newcastle su jučer pobjedama nad Charltonom odnosno Leicesterom izborili plasman u polufinale engleskog Liga kupa, koji iz sponzorskih razloga nosi naziv Carabao Cup.