Senzacija u Istanbulu, Zenit i Lazio podijelili bodove

Ekipa Bašakšehira je u 3. kolu Lige prvaka kao domaćin savladala favorizovani Manchester United rezultatom 2:1.

Sve zanimljivo na utakmici u Turskoj odigralo se u prvih 45. minuta kada su Demba Ba i Edin Višća donijeli vodstvo Bašakšehiru.

Manchester United je uspio samo smanjiti rezultatom u 43. minutu kada Anthony Martial glavom matira Gunoka.

Turski predstavnik je nakon ovog kola na začelju grupe H sa tri osvojena boda, dok je engleski velikan još uvijek prvi sa dvije upisane pobjede.

U drugom susretu koji se igrao od 18:55 Zenit i Lazio su u Rusiji podijelili bodove odigravši meč bez pobjednika 1:1.

Lazio je sada na prvom mjestu ove grupe sa pet bodova, dok je Zenit na posljednjem sa tek jednim osvojenim bodom nakon tri utakmice.