SENZACIJA U ŠPANJOLSKOJ: Dinamo nokautirao Betis i stekao veliku prednost pred uzvrat u Zagrebu

Dinamo Zagreb je u prvom susretu šesnaestine finala Konferencijske lige ostvario sjajan rezultat pobijedivši Real Betis u gostima 1:0.

Prvih 45 minuta završeno je bez pogodaka, a ‘Modri‘ su poveli u 76. minuti dvoboja. Jedan igrač Španjolaca je igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudac Mykola Balakin je nakon intervencije VAR-a pokazao na najstrožu kaznu.

Siguran izvođač s jedanaest metara bio je Bruno Petković koji je poentirao za vodstvo Dinama, a kasnije će se ispostaviti i za konačan rezultat dvoboj.

Uzvratni susret je na programu za sedam dana na Maksimiru kada će Dinamo biti domaćin i pokušat izboriti plasman u osminu finala Konferencijske lige.