Simeone zadovoljno trlja ruke: Atletico sa četiri komada u Cadizu došao na bod do Reala

U susretu 15. kola španjolskog prvenstva Atletico Madrid je pobijedio u gostima Cadiz sa 4:1 skočivši na drugo mjesto La Lige.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka , a onda je Thomas Lemar u 56. minutu načeo mrežu domaćina.

Vodstvo Atletica je udvostručio Antoine Griezmann u 70. minuti, a šest minuta kasnije je na 3:0 povisio Angel Correa.

Igrala se 86. minuta kada je Jan Oblak napravio jedan od najvećih kikseva u svojoj karijeri, a utješni pogodak za Cadiz je postigao Choco Lozano.

Međutim, čim su krenuli s centra, izabranici Diega Simeona su postavili konačan rezultat, preciznije Matheus Cunha.

Atletico je ovom pobjedom skočio na drugo mesto La Lige, s bodom manje od Reala koji ima i susret manje. S druge strane, Cadiz je prvi iznad zone ispadanja, s jednim bodom više od Elchea, koji je odmah ispod crte.