Sjajna partija ‘Kraljeva’: Real se poigrao s Granadom i preuzeo vrh La Lige

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u gostima ekipu Granade s visokih 4:1 i zasjeli na vrh La Lige.

Kraljevi‘ su odlično otvorili utakmicu 14. kola španjolskog prvenstva i već u 19. minuti poveli pogotkom Marca Asensija. Svega šest minuta kasnije bilo je 2:0, a strijelac je bio Nacho Fernandez. Asistent kod oba gola bio je Toni Kroos.

Granada je uz dosta sreće uspjela smanjiti na 2:1 u 34. minuti pogotkom Luisa Suareza, ali to je bilo sve što su domaćini uspjeli napraviti na ovoj utakmici.

Real je do kraja dvoboja zabio još dva gola i mirno priveo utakmicu kraju. U 56. minuti Luka Modrić je bio asistent, a Vinicius Junior strijelac za 3:1, dok je konačnih 4:1 postavio Ferland Mendy u 76. minuti.