Sjajni Sporting deklasirao Bešiktaš usred Istanbula, Brugge doživio težak poraz od Cityja

Nogometaši Bešiktaša pretrpjeli su težak poraz u trećem kolu Lige prvaka, ovoga puta od lisabonskog Sportinga rezultatom 1:4 u Istanbulu.

Gosti iz Portugala poveli su u 15. minuti pogotkom Coatesa nakon kornera. Ipak, odgovor stiže na isti način samo devet minuta kasnije. Pjanić je odlično izveo udarac iz kuta, a glavom pogađa Larin.

Međutim, tu nije bio kraj golovima nakon kornera. Stoper gostiju Coates postiže novi pogodak glavom u 27. minuti, da bi Sarabia u 44. minuti iz kaznenog udarca ovjerio put Sportinga ka pobjedi.

Sjajno prvo poluvrijeme zaključeno je poništenim pogotkom Teixeire. Brazilac je zabio fantastičan gol i konkurirao bi za nagradu Puskas, ali je on poništen zbog milimetarskog zaleđa.

Drugo poluvrijeme bilo je kudikamo manje zanimljivo. Ipak, bilo je šansi i igrao se žestok tempo na obje strane, pa je tako sudac Vinčić imao pune ruke posla.

Igrala se 89. minuta kada je Paulinho zapečatio pobjedu Sportinga prelijepim pogotkom s ruba kaznenog prostora.

To je ujedno bila prva pobjeda za Sporting ove sezone, dok je s druge strane Bešiktaš i dalje bez bodova s tri uzastopna poraza.

Nogometaši Manchester Cityja su u trećem kolu grupe A Lige prvaka dominantno pobijedili u gostima Club Brugge rezultatom 5:1.

Na prvi gol se čekalo pola sata kada je Foden majstorski uposlio Cancela koji je pobjegao zadnjoj liniji domaćina i pogodio za vodstvo gostiju.

U 43. minuti Mahrez je iz kaznenog udarca udvostručio prednost, a u 53. je Walker pogodio za 3:0. Na 4:0 je povisio 19-godišnji Palmer samo dvije minute nakon što je ušao u igru.

Do počasnog pogotka Brugge je stigao u 81. minuti kada je Vanaken lijepo matirao Edersona, a konačnih 5:1 postavio je Mahrez u 84. minuti utakmice.