SNIMKA JE POSTALA VIRALNA: Cristiano Ronaldo promašio nemoguće protiv Leccea

U prvoj utakmici 28. kola Serie A Juventus je u Torinu dočekao Lecce i na kraju slavio s uvjerljivih 4:0.

Gosti su dobro parirali favoriziranom domaćinu sve do 31. minute kada su ostali s igračem manje. Lucioni je neoprezno faulirao Bentancura, a sudac mu je odmah pokazao put u svlačionicu.

Juventus je u nastavku susreta zabio četiri pogotka, a golijadu je otvorio Dybala pogotkom u 53. minuti. Za 2:0 je pogodio Cristiano Ronaldo u 62. minuti pogotkom iz penala. Na 3:0 je povisio Higuain u 83. minuti, a konačnih 4:0 postavio je De Ligt dvije minute kasnije.

Unatoč uvjerljivoj pobjedi, dan nakon utakmice najviše se priča o promašaju Cristiana Ronalda koji se našao na nekoliko metara od golmana Leccea u šansi da glavom rutinski pošalje loptu u mrežu, ali je, potpuno netipično za sebe, prebacio cijeli gol.