Šok i nevjerica u Barceloni: Nitko ne može vjerovati kakav pogodak za pobjedu je poništen!

Barcelona je sinoć remizirala kod Granade. Definitivno neće biti zadovoljni gosti iz Katalonije, pogotovo nakon poništenog pogotka u posljednjim minuta susreta.

Na stadionu Nuevo Los Cármenes sinoć su se u sklopu 9. kola španjolske La Lige sastali Granada i Barcelona. Na kraju je rezultat glasio 2:2.

Domaćini su poveli već u prvoj minuti susreta pogotkom poveo Zaragoze. Isti nogometaš je u 29. minuti udvostručio vodstvo kluba iz Andaluzije.

Pogodak nade za Barcelonu je u završnici prvog dijela postigao Yamal, da bi stvari na početak u 86. minuti vratio Sergi Roberto.

Minutu nakon toga je Zaragoza imao priliku za hat-trick i pogodio okvir gola Ter Stegena, a onda šok i nevjerica za goste u posljednjim minuta susreta.

Joao Felix je postigao pogodak glavom, ali je on poništen zbog “nedozvoljene pozicije“. Međutim, Portugalac nije bio u zaleđu, ali je Ferran Torres.

Po mišljenju VAR sobe, Torres je izravno utjecao na igru i zbog toga je pogodak poništen. Mnogi ne dijele njihovo mišljenje i o ovom poništenom pogotku još će se dugo pričati.

Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE. U najmanju ruku diskutabilno.