ŠOK U MADRIDU! Kroos odigrao utakmicu godine, pa odmah po završetku meča priredio glavobolju svima u Realu

Fenomenalni njemački reprezentativac Toni Kroos je u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka između Bayerna i Real Madrida bio jedna od prvih zvijezda večeri.

Kroos je 75 minuta provedenih na terenu Allianz Arene odigrao zaista maestralno. Naravno, više od svega izdvaja se nestvarna asistencija za pogodak Viniciusa u prvom poluvremenu.

Utakmica u Minhenu završena je rezultatom 2:2 i jasno je da mnogo više razloga za zadovoljstvo imaju igrači i navijači ‘Kraljevskog kluba’, te će odluka o finalisti Lige prvaka pasti u Madridu.

Međutim, zadovoljstvo sinoćnjim remijem svima u taboru Reala “pokvario” je upravo Kroos i to izjavom po završetku spektakularnog okršaja protiv Bayerna.

“Trenutno smo u fazi sezone kada je sve bitno i nije do pojedinačnih odluka. Naravno da razmišljam o svemu, ali još ništa nisam odlučio o narednoj sezoni i nastavku karijere”, poručio je Nijemac.

Kristalno je jasno da veznjak ne misli nositi dres bilo kojeg drugog kluba pored Reala, ali su sve “razdrmale” njegove riječi o tome da još uvijek nije donio odluku o svojoj budućnosti. Preciznije, ostaje samo pitanje da li će se penzionisati ili produžiti ugovor s Madriđanima.