Solskjaer ponovo pogodio s izmjenama na poluvremenu, United razmontirao West Ham nakon preokreta

Manchester United slavio je u još jednoj utakmici Premiershipa nakon preokreta u drugom poluvremenu.

‘Crveni đavoli’ ovog su puta kao gosti savladali West Ham United u sklopu 11. kola rezultatom 3:1.

‘Čekićari’ su dominirali u tokom cijelog prvog poluvremena, a sjajna predstava krunisana je pogotkom Součeka u 38. minuti.

Međutim, u drugom poluvremenu je Ole Gunnar Solskjaer na teren poslao Marcusa Rashforda i Brunu Fernandesa koji su odnijeli još jedan trijumf svom timu.

Fernandes je upisao asistenciju kod pogotka Paula Pogbe u 65. minuti, dok je Rahsford kompletirao tri boda sjajnim pogotkom u 78. minuti.

Mason Greenwood se također upisao u strijelce nakon sedam utakmica pauze u domaćem prvenstvu u 68. minuti.

Manchester United je nakon ovoe utakmice na četvrtoj poziciji sa 19 bodova i utakmicom manje. West Ham je na sedmoj sa dva boda manje.