Spalletti i ekipa nastavljaju sjajan niz: Napoli slavio kod Cremonesea i zasjeo na vrh tabele Serie A

Nogometaši Napolija su u devetom kolu talijanske Serie A pobijedili ekipu Cremonesea sa visokih 4:1.

Igrao se 22. minut kada je u kaznenom prostoru domaćih oboren Kvaratskhelia. Precizan sa bijele tačke bio je Politano za 1:0. No, na samom startu drugog poluvremena Cremonese stiže do izjednačenja, a u strijelce se upisao Dessers.

Uvukla se tada nervoza u redove ekipe Luciana Spallettija, ali su na kraju ipak ubjedljivo slavili. Mario Rui centrira u 76. minutu meča, dok se na pravom mjestu našao Simeone i pogodio za 2:1.

Domaćin je nakon toga krenuo na sve ili ništa, da bi u 93. minutu izbila kontra Napolitanaca. Rezervista Lozano na asistenciju Kvaratskhelije pogađa za 3:1, dok je konačnih 4:1 postavio Olivera poslije pasa Di Lorenza.

Momčad Napolija ovom je pobjedom zasjela na lidersku poziciju Serie A sa 23 boda na svom kontu, dok je Cremonese 19. sa tek tri osvojena boda.