SPEKTAKL U ISTANBULU: Turska i Hrvatska remizirale u golijadi

U prijateljskoj utakmici igranoj u Istanbulu Hrvatska je odigrala 3:3 protiv Turske.

Bio je tu susret u kojem su Turci vodili 1:0 i 2:1, Hrvatska je nakon toga okrenula rezultat u svoju korist, ali je na kraju završilo 3:3.

Turska je povela u 23. minuti pogotkom Tosuna iz penala, poravnao je Budimir u 32. minuti, ali domaćin je do odlaska na odmor zabio još jedan pogodak, a strijelac je bio Turuc u 41. minuti.

Hrvatska je ekspresno nastavku okrenula rezultat, za 2:2 pogodio je Pašalić u 54. minuti, a samo dvije minute kasnije Brekalo je glavom poentirao za prvo vodstvo ‘Vatrenih’ na susret. Međutim, u 58. minuti je Under pogodio za konačnih 3:3.

Bio je to deseti međusobni dvoboj Hrvatske i Turske i peti remi. ‘Vatreni’ su slavili tri puta, dok je Turska ostvarila dvije pobjede.