Spektakularna utakmica u Bergamu: Atalanta vodila 3:0 protiv Torina pa ostala bez pobjede

Spektakularna utakmica viđena je u Bergamu u susretu 21. kola Serie A, gdje je Atalanta odmjerila snage s Torinom.

Atalanta je već u 21. minutu igre vodila sa 3:0, a na kraju je protiv ‘Bikova‘ iz Torina osvojila samo bod, pošto su gosti do kraja uspjeli zabiti tri pogotka.

Josip Iličić, Robin Gosens i Luis Muriel rano su donijeli veliku prednost ‘Božici‘, očekivala se uvjerljiva pobjeda, a onda je uslijedio čudesan povratak gostiju.

Torino je prvo smanjio na 3:1 pogotkom Andree Belottija u 40. minuti, pa je u posljednjim sekundama prvog poluvremena mrežu Atalante zatresao i Gleison Bremer.

Imala je Atalanta u nastavku prilike preko Duvána Zapate i Alekseja Mirančuka da ode na plus dva, ali je do pogotka došao uporni Torino. Veliki remi gostima je donio Federico Bonazzoli šest minuta prije kraja susreta.