Spezia bila nadomak senzacije, Juventus nakon drame stigao do prve ovosezonske pobjede u Serie A

Nogometaši Juventusa su u petom kolu Serie A slavili 3:2 kod Spezije. To je prva pobjeda za ‘Staru damu’ ove sezone u domaćem prvenstvu.

Juventus je poveo u 28. minuti pogotkom povratnika Keana. Na dodavanje Rabiota Kean je s ruba kaznenog udarca precizno pogodio za vodstvo gostiju.

Gyasi je poravnao na 1:1 u 33. minuti fenomenalnim pogotkom, a preokret je uslijedio u 49. minuti pogotkom Antistea. Spezia je nakon toga prijetila i imala priliku za treći gol, ali Juventus se vratio u 66. minuti pogotkom Chiese.

Novi preokret vidjeli smo u 72. minuti. Juventusu je vodstvo vratio De Ligt nakon što je iskoristio lošu reakciju zadnje linije. Spezia nakon udarca iz kuta nije uspjela izbiti jednu loptu, a Nizozemac je desetak metara pogodio za Juventusovih 3:2.