SRPSKA GOL-MAŠINA: Sjajni Dušan Vlahović izjednačio veliki rekord Cristiana Ronalda!

Nogometaši Fiorentine i Sassuolo su u nedjeljnom susretu 18. kola Serie A remizirali 2:2 nakon što su gosti na poluvremenu imala dva pogotka prednosti, a domaći izjednačili u nastavku.

Susret je obilježio sjajni srpski napadač Dušan Vlahović koji je novim pogotkom izjednačio veliki rekord Serie A.

Mladi Beograđanin sa 16 pogodak iz 18 nastupa prvi strijelac Serie A, zabio je za 1:2 u 51. minuti i tako stigao do svog 33. pogotka u ovoj kalendarskoj godini.

Od 1960. dosad nitko u jednoj godini nije zabio više pogodaka u Serie A od njega. Točnije, toliko ih je lani zabio Cristiano Ronaldo, čiji je rekord 21-godišnji Fiorentinin golgeter sad izjednačio.

Također, današnji susret bo je šesti uzastopna u prvenstvu kojem je Vlahović zabio pogodak. Samo je Gabriel Batistuta otkako se pobjeda vrednuje s tri boda imao dulji niz u Fiorentininom dresu. U 1994. godini zabio je na 11 susreta Serie A zaredom.