ŠTA RADI OVAJ ČOVJEK: Valverde novom golčinom potvrdio uvjerljiv trijumf Reala nad Sevillom

Nogometaši Real Madrida večeras su u derbiju 11. kola španske La Lige savladali Sevillu sa 3:1.

‘Kraljevi’ su ovaj susret morali igrati bez najboljeg igrača Karima Benzeme, no to ih nije spriječilo da novom pobjedom nastave sjajan niz.

Prvi pogodak za Real postigao je Luka Modrić već u petom minutu susreta. Lamela je poravnao rezultat u 53. minutu, da bi Vasquez pogotkom u 79. minutu vratio prednost domaćinu.

Međutim, pravi spektakl dogodio se samo devet minuta prije kraja regularnog dijela utakmice, a u glavnoj ulozi našao se nevjerovatni Federico Valverde.

Urugvajac je ponovo sjajno potegao izvan šesnaesterca Seville i pogodio malu mrežu gola gostiju. To “remek djelo” možete pogledati OVDJE.

Valverde se nalazi u izuzetnoj formi i njegovi fantastični pogotci čini se da su postali svakodnevnica u redovima Madriđana..